HAKKINDA

Yaşamınızı kolaylaştırmak için dün Güneş Elektrik alanındaki deneyimimizi ve gücümüzü bügün 2Y Aydınlatma olarak sürdürüyoruz. Tasarruflu ve çevre dostu LED aydınlatma teknolojisi ile bu çözümlere bir yenisini daha ekliyoruz.

Satış sonrasında tüm 2Y Aydınlatma ürünleri 2(iki) yıl garanti süresine sahiptir. Çevre ve topluma sorumluluk bilinci ile yüksek performans ve düşük tüketim seviyesine sahip LED Teknolojisini mümkün olduğu kadar fazla mecra da kullanıma sunmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin başarılarına ve iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla doğru ürün ve hizmeti, doğru zamanda, doğru yere en makul maliyetlerle sağlamayı iş modelimiz olarak seçtik.

2Y Aydınlatma sektördeki talep ve beklentileri konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti yaratmaya çalışmaktadır. Kalitede Süreklilik Uygun Fiyat Karşılıklı Güven ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlarla kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkinin, ihtiyaçların karşılanmasından öteye gitmesi ve sağlam bir dostluğa dönüşmesi. Böyle bir ilişkinin kurulabilmesi için gereken ortamı, verdiğimiz kusursuz hizmetle ve üretimini yaptığımız yenilikçi tasarımların yarattığı çözümlerin, ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılamasıyla oluşturuyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Mekânların mimari yapısıyla bütünleşen tasarımları ürettiğimiz fabrikamızın sahip olduğu yüksek kalite standartları ve çalışan deneyimli personelimizin profesyonelliğiyle, aydınlatma sektöründe geldiğimiz noktayı daha da belirginleştirebilmek için çalışıyoruz.